Bagolyköpeteket, madárfészkeket, és gubacsokat is vizsgálhattak a Móricz Zsigmond Iskola diákjai egy rendhagyó biológia órán. A foglalkozásban az iskola segítségére voltak a Széchenyi István Egyetem Apáczai Karának hallgatói és pedagógusai, valamint német önkéntesek is. A cél az volt, hogy a diákok élményeken keresztül tudjanak meg többet a természetről.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






