Évadzáró koncertet tartott a Győri Filharmónikus Zenekar Győrben vasárnap délután. Az előre meghirdetett Ránki Fülöp zongora előadása, a művész betegsége miatt elmaradt, helyette az Arrabona Rézfúvós Kvintettje lépett fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






