Kétszáz kisiskolást invitált a természetbe a Madarak és Fák Napja alkalmából a Kisalföldi Erdőgazdaság. A cél ezúttal is az volt, hogy a gyerekek jobban megismerkedhessenek az erdő állataival és növényeivel. A Püspökerdőben játékos feladatokon keresztül tudhattak meg többet a természetről az általános iskolások, akik egy egész délelőttöt tölthettek játékkal a szabadban.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






