Már csaknem 200 térfigyelő kamera működik Győrben. A rendszer kiépítése 2009-ben kezdődött, a beruházásra évente több 10 millió forintot költ az önkormányzat. Ezt egy sajtótájékoztatón jelentették be, ahol beszéltek arról is, hogy tavaly 33 új berendezéssel bővült a hálózat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






