Győzött az ETO-SZESE, közeledik a dobogó!

Cikkünk frissítése óta eltelt 3 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Vasárnap a Rév TSC csapatát győzte le 27-20-ra az ETO-SZESE és pontszámban beérte a Balatonfüredet a tabellán, így a balatonpartiak már csak gólkülönbségüknek köszönhetően tartják harmadik helyüket.

Az ETO-SZESE kiegyensúlyozott védekezésének, valamint Pulai jó formájának köszönhetően már az első percekben magához ragadta a kezdeményezést, a szünetben már magabiztosnak mondható, 16-9-es előnnyel mehettek pihenni Deáki István tanítványai. A fordulás után a szakvezető a 7 a 6 elleni játékot gyakoroltatta csapatával, így végül maradt a hétgólos, 27-20-as különbség a végére is.

Deáki István: „Örülök, hogy majdnem mindenki játéklehetőséget kapott, és tudtunk gyakorolni a következő mérkőzésekre.”

AGROFEED ETO-SZESE – Rév TSC  27 – 20   /16-9/

Nahaj, PULAI, Bella, Sokoray 1, Kőhalmi 3, Győri-Dani 1, GOÓR 1, Schneider 3, Kovácsovics, Vékony 3, Lakosy 3, CZENE 5, Papp, Paár 4, Fekete 1, Németh 2; Edző: Deáki István