Folytatódik az utcatáblák és a szemetes edények cseréje a győri belvárosban. A közterületekre idén összesen 800 új utcanévtábla érkezik, és mintegy 144 db új típusú hulladékgyűjtőt helyeznek ki, valamint egyre több fa töve kap majd különleges védőréteget, műgyanta és kőzúzalék keverékéből.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






