Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Kiosztották az EYOF első érmeit

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Hétfőn már 5 döntőt rendeztek az úszóknál. Az EYOF első aranyérmét egy svéd úszó Robin Hanson nyerte 200 méteres gyorsúszásban. Nem kellett sokáig várni az első magyar aranyéremre se, ezt Berecz Blanka nyerte meg 200 méteres pillangóúszásban, maga mögé utasítva a mezőnyt. A magyar csapat második aranyérmét Nagy Réka szerezte 400 méter vegyes úszásban. A 14 éves versenyző simán nyert, majdnem négy másodperccel megelőzve a második helyezettet. A 4X100 méteres gyorsváltó döntőiben az orosz csapatok győzedelmeskedtek. A lányok egy szoros versenyt nyertek meg, míg a fiúk magabiztos győzelmet arattak.