Labdarugó NB I-győri vereség

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

OTP Bank Liga, 25. forduló:Győri ETO FC-MVM Paks 3-4 (3-0)——————————-Győr, 3500 néző, v.: Iványi    gólszerző: Völgyi (9.), Strestrik (30.), Kamber (39.), illetve Bartha (55.), Lázok (57.), Eppel (78.), Könyves (90.)    sárga lap: Kamber (57.), Dudás (85.), illetve Szabó J. (34.), Sifter (37.), Tököli (58.), Fiola (63.), Lázok (67.), Éger (70.)
    Győr:    ——Stevanovic – Tokody, Takács Á., Lipták, Völgyi – Pátkai (Dudás, 82.), Kamber, Kink, Trajkovic (Pilibaitis, 73.) – Varga R., Strestrik (Andric, 54.)
    Paks:    —–Csernyánszki – Heffler T., Kovács G., Éger, Szabó J. – Heffler N. (Bartha, 21.), Fiola, Lázok (Könyves, 71.), Sifter, Báló (Eppel, 65.) – Tököli
    Gyorsan vezetést szerzett a bajnokságot nagy fölénnyel vezető Győr, ám ezután a paksiak kezdeményeztek többet. Akadtak is lehetőségeik az egyenlítésre, de ezekkel nem tudtak élni. A hazai csapat aztán az első játékrész utolsó negyedórájában kétszer is pontosan fejezte be a támadását, így számára megnyugtató előnnyel vonulhatott az öltözőbe.    A háromgólos hátrány birtokában sem adta azonban fel a mérkőzést a Paks, a második játékrész elején két perc alatt egygólnyira zárkózott fel, majd továbbra is nagy lendülettel vetette magát a küzdelembe. Sok volt a szabálytalanság, a vendégek keményen és határozottan játszottak, ennek eredményeként bő tíz perccel a vége előtt egyenlítettek, kevéssel a lefújás előtt pedig a győzelmet jelentő gólt is megszerezték, s nagy meglepetésre elvitték a három pontot Győrből.