Kezdőlap NYUGAT Nyugat - Sport

Magabiztos hazai győzelem

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Tavasszal hazai pályán a Tatai AC nyert 30-24-re, a TAC végül bronzérmes lett, az Alba Regia pedig a 11-ik helyen zárt.

Kicsit nehezen lendült bele a Tatai AC, büntetők és ziccerek maradtak ki, így a tizedik percben „csak” 4-2, a huszadikban pedig 8-6 volt a hazai előny. Fülöp Péter viszonylag korán időt kért, és ez használt a csapatnak, a félidőre már 15-6-os vezetéssel vonulhatott a hazai gárda.

A második játékrészben is tovább növelte előnyét a TAC, volt időszak, amikor már tizennégy gól volt a két csapat között. Ekkor egy-két hiba becsúszott és az ellenfél sem adta fel, így a végére 30-20-at mutatott az eredményjelző.