Heti TV műsorunk – 2020. június 8-14.

Televíziónkban június 1-től minden nap kétszer két órában visszatekintünk az elmúlt 11 év legkedveltebb műsoraiba. Tematikus napokat készítettünk elő, így egész nyáron minden hétfőn a kultúra, szerdán az utazás, csütörtökön a pályaválasztás, pénteken a fesztiválok, szombaton a diáksport és vasárnap az élsport témájában válogatunk adásaink közül, míg keddenként dokumentumfilmjeinket és kiemelt produkcióinkat vetítjük. A nap további részében ahogy megszokhatták folyamatosan frissülő hírfolyamunkban Győr és a régió történetei kelnek életre röviden.

 

HETI MŰSORUNK

JÚNIUS 8.- KULTÚRA

17.00 és 21.00 A legenda folytatódik – dokumentumfilm a Győri Balett 35. születésnapjáról (II/2.rész)

17.40 és 21.40 Forgószínpad a Győri Nemzeti Színházzal – összeállítás a Pletyka c. előadás kapcsán

18.05 és 22.05 Japán Turné 2016 – a Győri Filharmonikus Zenekar a La Folle Journée Fesztiválon (IV/2. rész)

18.30 és 22.30 Kulissza: Tesztoszteron – a tatabányai Jászai Mari Színház- és Népház premierjei

JÚNIUS 9.- OXYGEN PRODUKCIÓ

17.00 és 21.00 Alprosys Kupa kreatív fizika verseny – összefoglaló a középiskolásokan rendezett vetélkedő döntőjéről (III/2. rész)

17.45 és 21.45 Feketén-fehéren: A szeretet – Pénzes Anikó műsora

18.10 és 22.10 Mesterkurzus – koncertfilm a győri Zsinagógából

JÚNIUS 10.- UTAZÁS

17.00 és 21.00 Ne hagyd otthon a Babakocsidat! – utifilm sorozat (3-4. rész)

17.40 és 21.40 Ennio Morricone Turné – a Győri Filharmonikus Zenekar fellépései (IX/2. rész)

18.05 és 22.05 IHGF Felföldi Játékok Alaszkában – csavargás északon és összefoglaló a világbajnoksáról (IX/2. rész)

18.30 és 22.30 Tata – városbemutató film

JÚNIUS 11.- PÁLYAVÁLASZTÁS

17.00 és 21.00 Szakma ABC – gyógypedagógiával kapcsolatos szakmák

17.20 és 21.20 Szakma ABC – jogi szakmák

17.45 és 21.45 Szakma ABC – örök szakmák

18.10 és 22.10 Szakma ABC – eladással kapcsolatos szakmák

18.35 és 22.35 Szakma ABC – befektetéssel kapcsolatos szakmák

JÚNIUS 12.- FESZTIVÁL TV

17.00 és 21.00 VI. Gyulaffy Napok – a csobánci vár felsztiválja (2009)

18.20 és 22.20 Györkőc Feszivál – összefoglaló és riportok a 2014-es eseményekről

18.40 és 22.40 Kismegyei csata – visszatekintés a 2012-es eseményekre

JÚNIUS 13.- DIÁKSPORT

17.00 és 21.00 Oviolimpia 2018 – összefoglaló a döntőről

18.00 és 22.00 V. Scitec Győr Open – részletek és riportok az úszóverseny döntőiről

JÚNIUS 14.- SPORT

17.00 és 21.00 Arnold Sport Fesztivál – dokumentumfilm Ohióból a világ legnagyobb teremsport fesztiváljáról (1. rész)

17.50 és 21.50 Győr Sharks – Budapest Wolwes – összefoglaló a HFL Liga amerikai foci mérkőzésről

18.15 és 22.15 Spartan Race – akadályfutás a Hungaroringen

18.45 és 22.45 Sport ABC – Darts

Az Oxygen Media egyik alapító tagja, hivatalosan programigazgató, de lelkében sokkal inkább sportriporter, kommentátor és úti filmek operatőr-rendezője - no meg ha nagy ritkán mikrofonhoz engedik a Rádió1 egyik hírolvasó meteorológusa.