Heti TV műsorunk – 2020. június 15-21.

Televíziónkban június 1-től minden nap kétszer két órában visszatekintünk az elmúlt 11 év legkedveltebb műsoraiba. Tematikus napokat készítettünk elő, így egész nyáron minden hétfőn a kultúra, szerdán az utazás, csütörtökön a pályaválasztás, pénteken a fesztiválok, szombaton a diáksport és vasárnap az élsport témájában válogatunk adásaink közül, míg keddenként dokumentumfilmjeinket és kiemelt produkcióinkat vetítjük. A nap további részében ahogy megszokhatták folyamatosan frissülő hírfolyamunkban Győr és a régió történetei kelnek életre röviden.

 

HETI TV MŰSORUNK

JÚNIUS 15.- KULTÚRA

17.00 és 21.00 Balance – riportok a Győri Balett bemutatói kapcsán

17.40 és 21.40 Forgószínpad a Győri Nemzeti Színházzal – összeállítás a ? előadás kapcsán

18.05 és 22.05 Japán Turné 2016 – a Győri Filharmonikus Zenekar a La Folle Journée Fesztiválon (IV/3. rész)

18.30 és 22.30 Kulissza: Vonat elé leguggolni – a tatabányai Jászai Mari Színház- és Népház premierjei

JÚNIUS 16.- OXYGEN PRODUKCIÓ

17.00 és 21.00 Alprosys Kupa kreatív fizika verseny – összefoglaló a középiskolásokan rendezett vetélkedő döntőjéről (III/3. rész)

17.45 és 21.45 Feketén-fehéren: A bűn – Pénzes Anikó műsora

18.10 és 22.10 Tiszk – dokumentumfilm a Térségi Integrált Szakképző működéséről

JÚNIUS 17.- UTAZÁS

17.00 és 21.00 Ne hagyd otthon a Babakocsidat! – utifilm sorozat (5-6. rész)

17.40 és 21.40 Ennio Morricone Turné – a Győri Filharmonikus Zenekar fellépései (IX/3. rész)

18.05 és 22.05 IHGF Felföldi Játékok Alaszkában – csavargás északon és összefoglaló a világbajnoksáról (IX/3. rész)

18.30 és 22.30 Oroszlány – városbemutató film

JÚNIUS 18.- PÁLYAVÁLASZTÁS

17.00 és 21.00 Szakma ABC – életkészítő szakmák 

17.20 és 21.20 Szakma ABC – szoftverfejlesztés 

17.45 és 21.45 Szakma ABC – adminisztráció 

18.10 és 22.10 Szakma ABC – építőipari mérnök 

18.35 és 22.35 Szakma ABC – autógyártó szakmák

JÚNIUS 19.- FESZTIVÁL TV

17.00 és 21.00 Rápbaparti Ünnepi Játékok – a 2009-es események felidézése

18.20 és 22.20 Múzeumok éjszakája – riportfilm 2014-ből

18.40 és 22.40 Republic – a 2012-es nyárnyitó koncert

JÚNIUS 20.- DIÁKSPORT

17.00 és 21.00 Oviolimpia 2017 – összefoglaló a döntőről

JÚNIUS 20.- DIÁKSPORT

18:20 és 22.20 EYOF Győr 2017 – összefoglaló az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál torna versenyeiről

18.50 és 22.50 VI. Scitec Győr Open – részletek és riportok az úszóverseny döntőiről

JÚNIUS 21.- SPORT

17.00 és 21.00 Arnold Sport Fesztivál – dokumentumfilm Ohióból a világ legnagyobb teremsport fesztiváljáról (2. rész)

17.50 és 21.50 Győr Sharks – Budapest Hurricanes – összefoglaló a HFL Liga amerikai foci mérkőzésről

18.15 és 22.15 Masters Öttusa – összefoglaló

18.45 és 22.45 A Bayern München Győrben – a német rekordbajnok az ETO vendége (2014)

Az Oxygen Media egyik alapító tagja, hivatalosan programigazgató, de lelkében sokkal inkább sportriporter, kommentátor és úti filmek operatőr-rendezője - no meg ha nagy ritkán mikrofonhoz engedik a Rádió1 egyik hírolvasó meteorológusa.