Megtámadtak, és brutálisan megvertek egy 15 éves fiút az egyik győri parkban. Édesanyja elmondása szerint azért kötöttek bele gyermekébe, mert magasabb és súlyosabb a korosztályánál. Agyrázkódással kellett kórházba vinni a fiút, akinek a megrázkódtatások miatt nyugtatókat is kell szednie. A család feljelentést tett a rendőrségen.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






