Könnyű győzelemmel kezdte az újévet a Győri Audi ETO KC női kézilabda csapat. Az NBI 10. fordulójában a testvércsapathoz A Mosonmagyaróvári KC SE-hez látogatott a zöld-fehér gárda. A fiatal házigazdák az elvárásuknak megfelelően tisztest helytállást tanúsítottak. A 13 gólos különbséggel mindkét csapat elégedett volt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Színek, spiritualitás és családi programok várják a látogatókat a 31. Krisna-völgyi...
Július 17. és 19. között immár 31. alkalommal rendezik meg a Krisna-völgyi Búcsút Somogyvámoson. A háromnapos esemény évről évre több ezer látogatót vonz, akik...






