Nyílt napot tartottak az ETO-ban. A programsorozat célja, hogy megismertessék a gyerekekkel az ETO-t, és bemutassák nekik, hogy egy futball klub ma milyen változatos munkalehetőségeket biztosít a sport iránt érdeklődőknek. A legutóbbi alkalommal a Radnóti Miklós Iskolából és a Kölcsey Ferenc Általános suliból érkező diákok nyerhettek betekintést a klub hétköznapjaiba. Tuboly Frigyes, a labdarúgó csapat akadémiai igazgatója híradónknak elmondta, a Nyílt napot minden hónap utolsó pénteki napján tartják majd a klubnál, ezt az ismerkedést szeretné az ETO család rendszeresíteni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...





