Az ég is akkor a legszebb, ha kék-fehér – így fogalmazott Arnold Csaba, a győri nádorvárosi DAC klubigazgatója miután visszakapta a kék-fehér együttes a pálya kulcsait, és újra ők üzemeltethetik a létesítményt és a hozzá tartozók sportpályákat. Így mintegy 120 gyerek és 40 felnőtt sorsa, jövője látszik rendeződni. Dr. Dézsi Csaba András, Győr polgármestere elmondta, ismét megoldódott egy probléma, visszakapta egy patinás klub az otthonát, ami azért is fontos mert több eredményes sportoló is kikerülhet ebből az egyesületből és az egészséges életmód fele mozdítják meg a fiatalokat a klubnál.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elmarad a Szent László Napok felvonulása a hőség miatt
A szervezők a harmadfokú hőségriadóra tekintettel úgy döntöttek, hogy idén nem rendezik meg a Szent László Napok hagyományos nyitófelvonulását. A döntést az emberek és...





