Rangadóval zárta a bajnokság első felét az Ipartechnika Győr női tekecsapata. A tét a bajnoki elsőség volt. A szoros csatát hozó mérkőzésen a Rákoshegyi VSE gárdájával döntetlent játszva sikerült megőrizni a tabella első helyét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összeállt a program: háromnapos jubileumi rockfesztivál várja a közönséget Sitkén
Augusztus 20. és 22. között immár 38. alkalommal rendezik meg a Sitkei Rockfesztivált a festői környezetben található sitkei Kálvária-kápolnánál. A háromnapos jubileumi rendezvény idén...






