A sportág népszerűsítése és a médiában dolgozók versenyre hívása volt a célja az Ipartechnika csapatának azzal, hogy megrendezték az I. Győri Média Teke Kupát. A versenyen hét csapat vett részt, a kiélezett küzdelemben szerkesztőségünk kiegyensúlyozott játékkal szerezte meg az első helyet.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét. A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is...






