Rekordszámú nevezés érkezett a középiskolai tudományos és innovációs tevékenységet fejlesztő 34. Országos Tudományos és Innovációs Olimpiára (OTIO). A 14-18 éves korosztályból idén 296 csapat 428 fiatalja méretteti meg magát az OTIO-n, a versenyben 17 külhoni csapat is részt vesz. A verseny célja, hogy ösztönözze a fiatalokat a tudományos felfedezésekre és az ipari együttműködés erősítésére, ezzel is hozzájárulva Magyarország versenyképességének növeléséhez.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






