Silányabb minőségű élelmiszereket forgalmaznak a multik Magyarországon, mint például Ausztriában- ezt állapította meg a NÉBIH. Az egyik győri étterem szakácsa azt mondja, ők is érzik a különbséget, főként a hal és salátaféléknél érezhető minőségbeli eltérés.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...






