Az Erzsébet híd déli oldalának tisztításával kezdődött a tavaszi hídmosási program a Fővárosi Közterület-fenntartónál. A hétvégi munkálatokban megtisztítják a fővárosi hidakat és a Váralagutat is. A társaság fokozott figyelmet kér az érintett szakaszokon közlekedőktől.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Képes utazás a gyárvárosi horgászok száz évén át
A győri horgászmozgalom egyik legpatinásabb szervezete, a Győr-Gyárvárosi és Elektromos Sporthorgász Egyesület idén 100 éves. Az egyesületet 1926-ban alapították a Budai úti barakkokban lévő vagongyári...






