Öt év börtönbüntetésre ítélte a Győri Törvényszék azt a 28 éves férfit aki a vád
szerint többször is hátba vágta két hónapos kisgyermekét, mert nem sikerült őt
megnyugtatni. A gyermeknek a bántalmazástól több bordája is eltört. A csecsemő
édesanyja azt állítja, látta, ahogy a férfi kezet emel a gyerekre, aki a történtek után
napokig még keservesebben sírt, orvoshoz azonban csak több nap után vitte el a kisfiút. Segítség nyújtás elmulasztása miatt ezért a nő is a vádlottak padjára került, őt azonban a bíróság első fokon felmentette, kizárólagos bűnösnek pedig a férfit mondta ki. Az ítélet nem jogerős.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






