Középkort idéző hangulattal, lovagi tornával, hagyományőrző csoportok bemutatóival emlékeztek meg Győrben Szent László királyról. A rendezvény központja ezúttal is az Aranypart volt. Ide a fürdőzők mellett most azok is ellátogattak, akik nem csak a történelemkönyvből szerettek volna megismerkedni a lovagkirály korának hétköznapjaival.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét. A július 24-26-i első fordulóban Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is...






