A keret egyelőre nem teljes, többen csak később csatlakoznak a nemzeti csapathoz. Karl Erik Böhn szövetségi kapitány az AUDI ETO együtteséből öt játékost hívott meg a bő keretbe: Herr Orsolya, Orbán Adrienn, Kovacsics Anikó, Görbicz Anita és Rédei Soós Viktória is aválogatottal edzőtáborozik. A szerbiai EB december 4.-én kezdődik, a magyar csapat először Horvátországgal találkozik majd Újvidéken.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...






