Az utolsó sötét folt is megszűnt a Győr-Moson-Sopron megyei mentőellátásban. A bakony környékére eddig ugyanis az átlagosnál hosszabb idő alatt ért el a segítség, hiszen nem volt a közelben állomás. Ez a probléma megoldódott, Veszprémvarsányban 105 millió forintból épült fel az új mentőállomás.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Színek, spiritualitás és családi programok várják a látogatókat a 31. Krisna-völgyi...
Július 17. és 19. között immár 31. alkalommal rendezik meg a Krisna-völgyi Búcsút Somogyvámoson. A háromnapos esemény évről évre több ezer látogatót vonz, akik...





