680 millió forintos pályázati támogatásból újult meg energetikailag a Széchenyi István Egyetem igazgatási épülete, hamarosan pedig az E épületet is korszerűsítik. Kara Ákos és Simon Róbert Balázs országgyűlési képviselők hangsúlyozták a kormány ezután is kiemelten fogja kezelni a térség legnagyobb oktatási intézményének fejlesztését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...






