Elektromos háromkerekűvel hajtott végig az Ipar utcán egy férfi Győrben. A sofőr ráadásul a belső sávban közlekedett az eszközzel. A nem minden napi felvételt a Győrben közlekedünk Facebook csoport osztotta meg a világhálón. Egy Híradónk által megkérdezett oktató szerint, csúnya balesettel is végződhetett volna a merész manőver.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






