Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Elektronikai hulladékot akartak elvinni kamaszok Győrben a Nép utcai hulladéklerakóból. A biztonsági szolgálat diszpécsere szeptember 30.-án értesítete a Győri Rendőrkapitányságot az illetéktelen behatolókról. Egy 14 éves fiú társával a telep töltés felőli oldalának drótkerítését kivágva jutott be a területre. Ott szemetes nejlonba készített össze kb. öt kg elektromos vezetéket és egy kerékpár pumpát. A győri rendőrség lopás kísérlete miatt indított eljárást az ügyben.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.03.17.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A nehéz piaci környezet ellenére is stabil évet zárt, növekvő termeléssel és árbevétellel 2025- ben az Audi Hungaria.
Megszűnt...






