Pályára lép a Gyirmót
Gyirmót FC

Újra pályára lép a Gyirmót

Két hetes válogatott szünet után, ismét bajnoki mérkőzést játszik a Gyirmót FC Győr labdarúgó csapata. A Merkantil Bank Liga 8.fordulójában a Dorogi FC-t fogadják. A vendégek a 15. helyről várják a találkozót, míg a sárga mezes hazaiak az előkelő 6.helyen állnak a tabellán.

Gyirmót FC Győr
Gyirmót FC

Első győzelmére hajt a Gyirmót

Hazai pályán szerezné meg az első győzelmét a Gyirmót FC Győr. A labdarúgó Merkantil Bank Ligában az első három fordulóban 1 pontot gyűjtöttek a sárga-kékek. Vasárnap este a harmadosztályból feljutó Szeged csapatát fogadják az Alcufer Stadionban.

Gyirmót FC

Siófokon javítanának

Siófokon javíthatja a rossz szezon rajtot a Gyirmót FC Győr a labdarúgó Merkantil Bank Ligában. A 3. fordulóban az eddig két pontos Balaton-parti együtteshez utazik a gyirmóti csapat. Vasárnap este 7 órakor játszák a mérkőzést a jelenleg 12. helyen álló csapat stadionjában.

Újabb győzelemre hajt az ETO
Gyirmót FC

Győri rangadót rendeznek szerdán a labdarúgó NBII-ben. Tavasszal az ETO 1-0-ra legyőzte a Gyirmótot hazai pályán és idén is sikerrel kezdték a szezont, így bizakodóan várják a hétközi összecsapást. Ez lesz ráadásul az idei első meccs az ETO Parkban, vagyis az új vezetőedző és az új játékosok is most mutatkozhatnak be a szurkolóknak.

Készül a Gyirmót FC Győr
Gyirmót FC

Új vezetőedzővel készül az őszi szezonra a Gyirmót FC Győr. Csertői Aurélnak még négy hete van, hogy felkészítse csapatát az idénykezdetre, amelyben a rutinos játékosok hosszabbítása mellett új labdarúgók is küzdenek majd a feljutásért.

Csertői vezetésével készülnek
Gyirmót FC

Csertői Aurél vezetésével készülnek

Csertői Aurél vezetésével készül a Gyirmót FC Győr a következő NB2-es labdarúgó szezonra. A rutinos tréner Paksról tért vissza szülővárosba és 2 éves megállapodást kötött a gyirmóti klubbal. Az új vezetőedző elmondta, várható játékosmozgás a keretben és keresi azokat a fiatalokat akik megfelelnek a fiatalszabálynak. Az idei évben is az NB1-be jutást tűzte ki célul magának a Gyirmót […]

Félévzárót tartottak
Gyirmót FC

Félévzáróra gyűltek össze a Gyirmót FC Győr utánpótlás kapusai. Az összejövetelen az edzők étékelték az elmúlt félév során nyújtott teljesítményt és még egy meglepetés vendéggel is készültek a kicsiknek.

Gyirmót FC

Nyíregyháza ellen készülnek

A Gyirmót FC Győr Nyíregyházára utazik az labdarúgó NBII utolsó fordulójában. Amennyiben el tudják hozni a 3 pontot, és a rivális Vasas nem tud nyerni a már bajnok Zalaegerszeg ellen, akkor a Gyirmót megszerezheti a 3. helyet a tabellán.

Gyirmót FC

Újra nyert a Gyirmót

A Credobus Mosonmagyaróvár 2-0 ra kikapott hazai pályán a Csákvártól a labdarúgó Merkantil Bank Liga 37.fordulójában, ezzel biztossá vált hogy a következő szezont csak a harmadosztályban kezdi meg a Lajta parti együttes, a WKW ETO FC Győr 3-1 re tudott nyerni Kazincbarcikán, míg a sárga mezes Gyirmót FC Győr hosszú idő után szerezte meg újra […]

Gyirmót FC

Gyirmót előzetes

Matematikai esélye sincs már a feljutásra a Gyirmót FC Győrnek. A labdarúgó Merkantil Bank Liga 37. fordulójában a Békéscsaba együttesét fogadják. A gyirmóti játékosok a bronzéremért harcolnak tovább a hátralévő két meccsen, és megpróbálják feledtetni ezt a tavaszi szezont a szurkolóikkal.