Mától ismét jelenléti oktatásban vettek részt az általános iskolás alsó tagozatos diákok. A miniszterelnök múlt heti bejelentése után több szülő is felszólalt, miszerint nem szeretnék közösségbe engedni gyermekeiket. Azonban az első nap tapasztalata azt mutatja, hogy a diákoknak körülbelül a negyedét teszik ki azok, akik nem jelentek meg.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megdőlhet a mindenkori hőmérsékleti rekord
A hőhullámnak még mindig csak az elején vagyunk, napról napra nagyobb lesz a forróság. A következő napokban tovább fokozódik a hőség, az idei év eddigi...





