Területet biztosít két önálló, 0,5 MW-os napelempark kialakításához a paksi önkormányzat –így döntött rendkívüli ülésén a képviselő-testület. A park pályázati forrásból, az MVM Hungarowind Kft. beruházásaként valósulhat meg a régi, rekultivált hulladéklerakón. A létesítésre huszonöt évre szóló bérleti szerződést köt a város, ami évenként kétmillió forint bevételt jelenthet az önkormányzatnak egy olyan területért, ami egyéb célra nem használható.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






