A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztet a Magyar Víziközmű Szövetség az extrém meleg idő miatt. A felhasználóktól azt kérik, hogy locsolásra ne csapvizet használjanak, hanem az otthoni fúrt kutakat, vagy az összegyűjtött esővizet. Hozzátették, hogy a víziközmű szolgáltatók folyamatosan dolgoznak azon, hogy fenntartsák a vízszolgáltatás biztonságát.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






