A hőségriasztással párhuzamosan meghosszabbították a vörös kódot is kedd éjfélig. A következő napokban is elsősorban a gyerekekre, idősekre, a fogyatékossággal élőkre, a krónikus betegekre és a hajléktalanokra kell odafigyelni, mert ők fokozott veszélynek vannak kitéve. Ha valaki segítségre szoruló embert lát, hívja a 112-t. A vörös kód idején a szociális szektorban minden intézménynek fogadnia kell a hajléktalanokat, függetlenül attól, hogy kiknek nyújtanak szolgáltatást.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...






