A tegnapi volt az év eddigi legmelegebb napja. Nagy területen emelkedett 20 fok fölé a hőmérséklet, északnyugaton pedig csaknem 24 fokot mértek – közölte a HungaroMet. Kora délután Hegyeshalmon volt a legmelegebb 23,6 fokkal, míg a leghidegebbet, 16 fokot Siófokon mérték.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






