Bezárja jászberényi üzemét az Electrolux. Nagyjából 600 embernek kell új munkát keresnie. A cég a piaci helyzettel, a stagnáló kereslettel indokolta a döntést. A teljes leállás az év végén várható; addig az Electrolux együttműködik a helyi hatóságokkal, kormányhivatallal és a szakszervezettel, hogy a cég munkatársai mielőbb el tudjanak helyezkedni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






