Itthon a történelmi egyházak vezetői prédikációikban a hit, a remény és a szeretet fontosságát hangsúlyozták. Mohos Gábor esztergom-budapesti segédpüspök arról beszélt, hogy Jézus azért halt meg és azért támadt fel, hogy elhozza a szeretet országát. Szemerei János, a Magyarországi Evangélikus Egyház elnök-püspöke arra hívta fel a figyelmet, hogy Isten a reménytelennek tűnő helyzetekben is tud segíteni. Steinbach József, a Magyarországi Református Egyház zsinatának lelkészi elnöke pedig úgy fogalmazott: a feltámadás örömüzenete, hogy Isten valóságos segítséget nyújt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






