Csaknem 700 ezer autótulajdonos nem fizette még be az éves gépjárműadóját, bár a határidő múlt szerdán már lejárt – hívta fel a figyelmet a NAV kommunikációs vezetője. Linczmayer Szilvia emlékeztetett: a határozat kézhezvételétől számított harminc napon belül még késedelmi pótlék nélkül lehet rendezni az összeget.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.10.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Még több mint 170 ezer üzembentartó nem rendezte az idei gépjárműadóját - figyelmeztetett a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
A...






