A természetben befogott mosómedvékkel bővül a Szegedi Vadaspark állománya. Az Észak- és Közép-Amerikában őshonos állatokat csaknem száz éve telepítették be Európába, hazánkban a nyolcvanas évek óta van stabil állomány. Mivel invazív fajnak számít, 2016 óta csak állatkertekben nevelhetők. A most Szegedre került mosómedvéket Ócsa környékén fogták be.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.15.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Megkezdődött a 81-es számú főút, vagyis a Fehérvári út és a Zöld utca kereszteződésének átalakítása Győrben.
Tizenöt bemutatóval és...






