Taxikat ellenőriztek a múlt hónap végén Budapest belvárosában. A rendőrség, az adó-és közlekedési hatóság emberei több mint ötven járművet vizsgáltak meg. Az akcióban két súlyos visszaélést is feltártak. Az egyik járművezető a viteldíj több mint tízenkétszeresét számolta fel, a másik sofőr lejárt engedéllyel fuvarozott. A leggyakoribb probléma az volt, hogy nem adtak számlát a taxisok, illetve nem működött a kártyás fizetéshez használt terminál.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.11.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új kerékpárút épül Bácsán 350 millió forintos uniós támogatásból.
Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálati irodája az ETO Parkban.
Forgalmi változásokra kell...






