Áramszünet miatt zárva lesz a paksi hulladékkezelő központ április 6-án. A változás a házhoz menő hulladékszállítást, és az ügyfélszolgálat nyitva tartását nem befolyásolja, olvasható a Paksi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. honlapján. A cég itt arról is hírt ad, hogy házhoz menő zöldhulladék-gyűjtést tart április 3-tól 5-ig Pakson. Mindenhol a kukaürítéssel azonos napon, de nem feltétlenül azonos időpontban gyűjtik össze a legfeljebb 1-1,5 méteres darabokra aprított és kötegelt faágakat, az ingatlanok elé műanyag zsákokban kihelyezett falevelet, lekaszált füvet
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






