Jótékonysági Futás, immár második alkalommal. Az idei szilveszter napján is összeálltak a győri és környéki futók, állatbarátok akik adományaikkal könnyebbé tették a Győri Állatmenhelyen élők és dolgozók mindennapjait. Mintegy 80 fős futócsapat indult el a tervezett 5 km-es szakaszra a marcalvárosi kiserdőbe. Jó néhány hónapra elegendő eledel gyűlt össze, és rengeteg pokróc, valamint pléd amelyek meleg fekhelyként szolgálnak a hideg napokon.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A hőség most felülírja a kamionstopot
A Közlekedési és Beruházási Minisztérium a harmadfokú hőségriasztás miatt részlegesen feloldja a hétvégi kamionstopot Eredetileg 2026. június 27-én, szombaton 22 órától június 28-án, vasárnap 22...





