Egyre többen lesznek kiberbűnözés áldozatai. Ezért ezzel kapcsolatban októberben az Európai Unióban tizedik éve, Magyarországon pedig hatodik éve kiberhónapot tartanak. A program célja, hogy a kiberbiztonsági tudatosságot növeljék, valamint a kibertérben megjelenő fenyegetéseket minél széles körben megismertessék minél több emberrel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...





