Akár már a vasárnapi ebéd előtt is lehetett nassolni a győri Dunakapu téren. A hagyományos termelői piac ugyanis a 16. Kenyérfesztivállal egészült ki, amelyen kézműves pékségek gondoskodtak a harapnivalóról. A szervezők célja az volt, hogy az egész család jól érezze magát, így színpadi programokkal is készültek, de a látogatók szavazhattak kedvenc kiflijükre is.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






