III. alkalommal rendezték meg azt a belvárosi tablóversenyt, melyet a Bevásárló Utcák
Alapítvány kezdeményezett. Az idei év legjobb és legszebb tabló díjat az Apor Vilmos Katolikus Iskola 12.B osztálya érdemelte ki, ugyanis ők kapták a legtöbb, szám szerint közel 1500 likeot az egyik közösségi oldalon. Obertolné Horváth Tímea, Győri Bevásárló Utcák Alapítvány elnöke adta át a nyertes tablóért járó emléklapot, majd beszédében elmondta, a győztes osztály egy bankettvacsorát fogyaszthat el a Belga Étteremben.
Kezdőlap LIFE MAGAZIN
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján
A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker. Az érdeklődők itt megismerhették a hidegháború korát. Egy szakértői csapat azért kalauzolta el a látogatókat a...






