Harci gépek, hadgyakorlatok sora várható késő őszig a Bakonyban. A MH Bakony Harckiképző Központ parancsnoka Vokla János ezredes, a Várpalotai Helyőrségi Klubban tartott tájékoztatón elmondta, hogy hazai és nemzetközi katonai gyakorlatokat is rendeznek idén Veszprém megye lőterein. Elmondta, az első jelentősebb kiképzési rendezvény, a Buffalo Ride 17 április közepén indul a központi lőtéren, s egészen augusztus 15-ig számíthatnak a Hajmáskér és Gyulafirátót térségében élők nagy zajjal járó gyakorlatokra, s jelentős katonai gépjármű forgalomra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.04.10.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Tízezres tömeg gyűlt össze a Magyar Péter vezette Tisza Párt kampányrendezvényén Győrben.
Szoros verseny esetén előfordulhat, hogy napokkal a...






